ثبت سفارش و عقد قرارداد

نحوه ثبت سفارش

برای ثبت سفارش طراحی وب سایت میتوانید از اینجا اقدام کنید.

لطفا قبل از ثبت سفارش, ویژگی های هر پلن را بررسی کنید و با اطمینان کامل فرم ثبت سفارش را به دقت کامل کنید.

پس از ثبت سفارش مشتری, فرم  برای تیم پشتیبانی ارسال میشود و بعد از بررسی صحت اطلاعات, با مشتری جهت عقد قرارداد و بررسی شرایط کار تماس حاصل میشود.

تمامی مراحل بررسی و عقد قرارداد در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد و سفارش در حالت شروع به کار قرار میگیرد که از صفحه (درحال اجرا) قابل پیگیری است.

تمامی سفارشات در کمترین زمان ممکن و حدودا کمتر از ۱۰ روز کاری آماده و برای بررسی های بیشتر و ایجاد تغییرات ثانویه, برای مشتری ارسال میشود.

بعد از بررسی طرح توسط مشتری, تمامی موارد خواسته شده تکمیل و سفارش بطور کامل به مشتری تحویل داده میشود .

 

 

پشتیبانی وب سایت

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط فانوس دارای پشتیبانی رایگان یک ساله میباشند و از سال های بعد, مبلغ ۴۰ درصد از سفارش برای پشتیبانی اخذ خواهد شد.

 

 

موارد شامل پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت شامل (پشتیبانی از هاست, پشتیبانی از دامنه, رفع خطا های احتمالی, رفع حمله های سایبری و ایجاد امنیت وب سایت) میباشد.

 

 

دامنه رایگان

تیم فانوس درتلاش است تا با کمترین هزینه, بیشترین خدماترسانی را برای مشتریان داشته باشد. از این سو دامنه ir را رایگان در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

 

 

هاست رایگان

از آنجایی که تمام تلاش ما کسب رضایت مشتری میباشد و سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود داریم, تصمیم گرفتیم که هاست رایگان با حجم یک گیگابایت و پهنای باند ده گیگابایت به همراه رم یک گیگ و cpu دو هسته ای جهت افزایش سرعت وب سایت و همچنین بالابردن رنکینک سایت در گوگل به مشتریان عزیز خود عطا کنیم.

باشد که رضایت مشتریان خود را در تمامی مراحل اجرا و پشتیبانی نسبت به تیم برگ فانوس کسب کنیم

 

 

 

تیم بزرگ فانوس